top of page

6. Antalya Kupası Uluslararası Gençler Futbol Turnuvası: Genç Yeteneklerin Zaferi


6th Antalya Cup International Youth Football Tournament

DMD Turizm 4 Ülkeden 33 Takımı Uluslararası Futbol Turnuvasında Ağırladı


DMD Turizm tarafından düzenlenen 6. Antalya Cup Uluslararası Gençler Futbol Turnuvası, 13 Nisan - 17 Nisan 2023 tarihleri arasında Antalya, Türkiye'deki Hane Sun Elite ve Fun & Sun Smart Hane Sun otellerinin lüks ortamlarında gerçekleştirildi.


Bu prestijli etkinlik, genç futbol tutkunlarının U10, U11, U12, U13 ve U14 gençlik kategorilerinde öne çıkmalarına olanak tanıyarak, doğal çim sahalarda performanslarını değerlendirme ve uluslararası maç deneyimi kazanma fırsatı sundu.


Turnuvaya Gürcistan, Kosova, İran ve Türkiye olmak üzere 4 farklı ülkeden 33 takım dostluk ve sportmenlik ruhuyla mücadele etti.


Genç sporcuların becerilerini, kararlılıklarını ve tutkularını gözler önüne seren müsabakalar oldukça heyecanlı geçti. Üç gün süren kıyasıya rekabetin ardından son düdük çaldığında, kendi kategorilerinde dereceye giren 5 kategoride 20 takım hak ettikleri kupaları gururla kaldırdı.


Uluslararası turnuvalarla deneyim kazanmak ve rekabet gücünü arttırma fırsatı bulacak Geleceğin Yıldızlarını turnuvalarımızda ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.


Yaklaşan etkinliklerle ilgili güncellemeler için turnuva bültenimize abone olabilirsiniz.


Comments


Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
bottom of page