top of page

2.Kartepe Cup'ta 20 kupa sahiplerine kavuştu


DMD Turizm Kartepe Cup

Toplamda 32 kulüpten 60 takımın katıldığı Uluslararası 2. Kartepe Cup futbol turnuvasının sona erdi. İki etaptan oluşan turnuvada oynanan 181 maçta çocuklarımız 646 kez gol sevinci yaşadı. Turnuva sonunda düzenlenen kapanış seremonisinde katılımcı bütün sporculara madalyaları teslim edilirken, kategorilerinde dereceye giren 20 takıma kupaları takdim edildi.

U10 Kategorisinde Şampiyon: Fenerbahçe

U10 Kategorisinde Duaçınarspor, YeşilovaSpor'u yenerek turnuva üçüncülüğünü alırken; finalde karşılaşan Fenerbahçe ve Antalyaspor maçını Fenerbahçe kazanarak şampiyonluk kupasını hak eden taraf oldu.

U11 Kategorisinde Şampiyon: Antalyaspor

U11 Kategorisinde Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında gerçekleşen üçüncülük maçını Fenerbahçe kazanırken; final maçının kazananı İstanbul Arena SK ile karşılaşan Antalyaspor oldu.

U12 Kategorisinde Şampiyon:

U12 Kategorisinde üçüncülük maçını Üstün Spor ile karşılaşan 41 FK kazanırken; final maçının kazananı Simoviç Karaca ile karşılaşan Bursaspor oldu.

U13 Kategorisinde Şampiyon: Beşiktaş

U13 Kategorisinde Konyaspor ve Boğaziçi 1907 arasında geçen üçüncülük mücadelesinin kazanı Konyaspor olurken; final müsabakasında karşı karşıya gelen Beşiktaş ve Başakşehir mücadelesinin kazananı Beşiktaş oldu.

U14 Kategorisinde Şampiyon: Bursaspor

U14 Kategorisinde üçüncülük kupası için yapılan maçta İstanbul Arena SK ile karşılaşan Yeşilovaspor maçın galibi olurken; Bursaspor ve Beşiktaş arasında oynanan final maçının kazananı Bursaspor oldu.

U10 Kategorisi

Birinci Fenerbahçe İkinci Antalyaspor Üçüncü Duaçınarspor Dördüncü Yeşilova Spor

U11 Kategorisi

Birinci Antalyaspor İkinci İstanbul Arena SK Üçüncü Fenerbahçe Dördüncü Beşiktaş

U12 Kategorisi

Birinci Bursaspor İkinci Simoviç Karaca Üçüncü 41 FK Dördüncü Üstün Spor

U13 Kategorisi

Birinci Beşiktaş İkinci Başakşehir Üçüncü Konyaspor Dördüncü Boğaziçi 1907

U14 Kategorisi

Birinci Bursaspor İkinci Başakşehir Üçüncü Yeşilovaspor Dördüncü İstanbul Arena SK

Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
bottom of page