top of page

3. Kartepe Cup Uluslararası Futbol Turnuvası Sona Erdi

6 Ülkeden 37 takımın katıldığı DMD Turizm ile bir marka haline gelen Uluslararası 3. Kartepe Cup futbol turnuvası bugün 5 kategoride yapılan final maçları sonrasında tamamlandı.


Kartepe’nin futbolla özdeşleşen zirvesinde, muhteşem bir atmosferde gerçekleşen turnuva süresince U11, U12, U13, U14 ve U15 kategorilerinde 111 maçta 500’ün üzerinde gol sevinci yaşandı.

DMD Sportif Turizm CEO’su Mehmet Turu, turnuva ile ilgili yaptığı değerlendirmede; “Uluslararası 3. Kartepe Cup’ta 5 yaş grubunda 6 ülkeden 37 takımın olduğu kaliteli ve keyifli bir turnuva izledik” dedi. Pandemi nedeniyle geçen bir buçuk senelik aranın değerlendirmesini de yapan Turu; “Maalesef pandeminin çocuklarımızın futbol gelişimine etkilerini de seyretme imkanı buluyoruz. Bu anlamda bu turnuva takım sorumluları için de bu etkileri görme ve sorunları tespit etmek için güzel bir fırsat oldu” şeklinde konuştu. Turu, turnuvayla ilgili değerlendirmesine şöyle devam etti:

“Tek yetkilisi olduğumuz Kartepe Spor Köyünde kamp sezonunun sonu olmasından dolayı yaşanan doluluktan ötürü turnuvaya katılmak isteyen bazı takımlarımıza bu turnuva için olumlu cevap veremedik ama bir sonraki turnuva için buluşma sözü veriyoruz. Çocuklarla futbol sahalarında yeniden buluşmak güzel. Katılımlarıyla kaliteli bir turnuvaya imza atmamızda katkıları olan bütün takımlarımıza DMD Turizm ve By Demir Sports olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

Uluslararası 3. Kartepe Cup’ta farklı ülkelerden ve ülkemizin farklı şehirlerden gelen takımlarımızın güzel deneyimler kazandığı futbol turnuvamızda, final müsabakaları sonrasında evlerine kupa ile dönen takımlarımız ise şöyle;

U11 KATEGORİSİ

U11 Şampiyonu İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FK

U11 İkincisi TERME FUTBOL KULÜBÜ

U11 Üçüncüsü BURSA DUAÇINAR SPOR

U11 Dördüncüsü URLA BELEDİYE SPOR


U12 KATEGORİSİ

U12 Şampiyonu URLA BELEDİYE SPOR

U12 İkincisi İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FK

U12 Üçüncüsü MANAVGAT FUTBOL AKADEMİ

U12 Dördüncüsü BURSA DUAÇINAR SPOR


U13 KATEGORİSİ

U13 Şampiyonu ANTALYASPOR

U13 İkincisi FENERBAHÇE

U13 Üçüncüsü İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FK

U13 Dördüncüsü KARABEKİRSPOR


U14 KATEGORİSİ

U14 Şampiyonu İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FK

U14 İkincisi AL SAFA LÜBNAN

U14 Üçüncüsü URLA BLD.SPOR

U14 Dördüncüsü TERME FUTBOL KULÜBÜ


U15 KATEGORİSİ

U15 Şampiyonu FENERBAHÇE

U15 İkincisi EFA BAKÜ

U15 Üçüncüsü 6 YARD ACADEMY

U15 Dördüncüsü ATC MARAŞ AKADEMİ


Turnuva fotoğrafları için tıklayınız

Turnuva videoları için tıklayınız


Comments


Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
bottom of page