top of page
dmd-kapadokya-turu (1).jpg

BİLİNÇLİ VE FARKINDA FUTBOLCULAR HAYAL EDİYORUZ

Futbol, maç süresince sahada oynanan bir oyun. Futbolcu olmak ise saha dışında da devam ediyor. Türk futbolunun geleceğinin; farkındalığı yüksek, milli değerlerimizi özümsemiş, vatanı tanıyan futbolcular ile mümkün olduğunu biliyoruz.

DMD Sportif Turizm olarak organizasyonlarımızda bölgenin kültürel ve tarihi mirasının çocuklarımız tarafından fark edilmesini sağlıyoruz. Katılımcılarımıza bölgede bulunan gerek tarihi, gerek coğrafi yerler için ve kültürel gezi programları düzenliyoruz.

dmd-kapadokya-turu (6).jpeg
dmd-kapadokya-turu (7).jpeg
dmd-kapadokya-turu (5).jpeg
dmd-kapadokya-turu (8).jpeg
DSC_6187.jpg
DSC_6309.jpg
DSC_5772.jpg
DSC_4862.jpg
fanatik-limak-haber-bagacik.jpg

DİYARBAKIR’IN BİR KÖYÜNDE TRABZONSPOR AŞKI BULDUK

Diyarbakır’da bir köy... Neredeyse herkes Trabzonsporlu... Türkiye’nin en büyük takımlarından birisi olan Trabzonspor’un, her ilde birçok taraftarı var. Ancak Diyarbakır’ın Çınar İlçesi’nin Bağacık Köyü’ndeki Bordo-Mavi sevdası bambaşka... Çocuklarının adları Lemi, Hami, Ogün... Köyün 120 hanesi de Trabzonspor’u büyük bir aşkla desteklerken, köylüler doğan çocuklarına Fırtına ile özdeşleşmiş futbolcuların ismini veriyor.

Birçoğu köyünden dışarı çıkmamış bu çocuklarımızı sevdalısı oldukları Trabzonspor Kulübünden çocukların da katılacağı 2. Antalya Cup (2018) futbol turnuvamıza davet ettik. İlk defa uçağa binmenin heyecanıyla Antalya’ya, farklı illerden katılan 80 takımdan yaklaşık 1500 kişinin bulunduğu turnuvamıza getirdik. Kendileri için hazırladığımız bordo mavi formalar onların yüzünde tebessüme dönüştü.

Turnuva sonrasında U11 kategorisinde şampiyon olan Trabzonspor ile kupaya uzanmanın mutluluğunu yaşadılar. Her birinin gözlerinde hayallerin parıltısına şahit olmanın mutluluğunu yaşadık.

Kardeşler Arasında Eşit Davranıyoruz

 

Ceplerinde bir sürü mutlulukla köylerine dönen abileri kardeşlerine hayal taşıyıp örnek oldular. Hatay 2. Zafer Kupası (2018) futbol turnuvasında tekrar misafir ettiğimiz Bağacık Yıldızları ile halen irtibat halindeyiz.  

BAYRAĞIMIZ YURTDIŞINDA DA DALGALANSIN İSTİYORUZ

DMD Sportif Turizm olarak düzenlediğimiz futbol turnuvalarına milli ve manevi değerlerimizi hatırlatacak isimler vermeye özen gösteriyoruz. Çanakkale Şehitleri Turnuvası, Hatay Zafer Kupası, 1881 Cup, Uluslararası Çocuk Futbol Festivali bunlardan bazıları... Bu gibi turnuvalarımızın programlarında çocuklarımızın o duyguları yaşamasını sağlayacak düzenlemeler yapıyoruz. Biliyoruz ki sahalarımızı donattığımız Türk Bayrakları, her sporcumuzun önce kalbinde dalgalanmalı...

Çanakkale Şehitleri Turnuvası’nda (2018) kupa sevinci yaşayan üç takımımızı Avrupa’nın en büyük organizasyonlarından kabul edilen Macaristan Kaposvar Turnuvası’na gönderme sözü verdik. Antalya’da düzenlenen turnuvamızda U10 Kategorisinde Antalya’dan 1966 Akrep Spor ve U11 ve U12 Kategorisinde Konya’dan Kasırgaspor, Macaristan’da bayrağımızı taşımaya hak kazanan takımlar oldu.

Takımlarımızın bulundukları yerlerden Macaristan’a kadar ulaşması ve turnuva katılımı için gerekli şartların sağlanması için yanlarında olduk ve destek verdik. Turnuvaya katılan her bir sporcumuz birçok ülkeden gelen takımlarla karşılaşma ve mücadele etme şansına sahip oldular. Çok değerli deneyimleri biriktirip, kıymetli tecrübelerle ülkemize geri döndüler.

01-macaristan.jpg
1.jpeg
3.jpeg

TEŞEKKÜRLER

DMD Sportif Turizm olarak her projemizi para ile ilgili olmayan değerlerle donatmaya gayret sarf ediyoruz. Biliyoruz ki geleceğin Türkiye’sinde futbolumuzu çocuklarımız yükseltecek.

 

Çalışmalarımıza destek veren bütün takımlarımıza, hocalarımıza, ailelerine ve özellikle sporcularımıza teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla...

 

DMD Sportif Turizm

DMD Sportif Turizm olarak yola çıktığımız ilk günden beri vizyonumuzda tek bir şey vardı. Türk futbolunun yükselişine katkıda bulunmak... Kazanmaktan önce çocuklarımızı bir üst seviyeye çıkaracak planlar yaptık. Özellikle alt yaş gruplarında U9 - U10 - U11 - U12 gibi yaş kategorilerinde yeteri kadar maç yapamayışından dolayı çocuklarımızın eksiklerini görmesi ve tecrübe edinmesi adına organizasyonlarımızı Avrupa ve Amerika’da gerçekleştirilen büyük organizasyonların kalitesiyle gerçekleştirmek için özveride bulunuyoruz.  

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz kapsamında futbola gönül veren çocuklarımızı takip ediyor, onların hayallerini yükseltmek için çalışıyoruz.

Mutlu Sorumluluklarımız

DSC_6338.jpg
03.jpg
5.jpeg
7.jpeg
6.jpeg
bottom of page