top of page

5. Kartepe Cup Uluslararası Futbol Turnuvası: Geleceğin Yıldızları Parladı


5th Kartepe Cup International Tournament

DMD Turizm, Kocaeli Kartepe'de 8 Ülkeden 32 Takımı Heyecan Dolu Bir Futbol İçin Ağırladı


DMD Turizm tarafından düzenlenen 5. Kartepe Cup Uluslararası Gençler Futbol Turnuvası, 1-4 Eylül 2023 tarihleri arasında Kartepe'nin kalbinde gerçekleşti. Türkiye’nin en büyük turnuvalarından biri olan etkinlik, 8 farklı ülkeyi temsil eden 17 kulüpten 32 takımı bir araya getirdi.


Genç yeteneklerin ve uluslararası dostluğun sergilendiği turnuvaya aralarında Romanya, Azerbaycan, Türkiye, Filistin, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri, Tunus ve Moldova'nın da bulunduğu 8 ülkeden takımlar katıldı.

Turnuva boyunca 89 futbol maçının oynandığı rekabet kıyasıya ve heyecanlı geçti. Genç sporcular becerilerini, kararlılıklarını ve tutkularını sergilediler ve sonuçta 368 gollük etkileyici bir skor elde edildi.


Toplam 16 seçkin takım, 4 farklı kategoride en üst sıralarda yer aldı ve hak ettikleri kupalarını gururla kaldırdı. Ayrıca 5 takım olağanüstü performansları ve sportmenlikleriyle Özel Ödül almaya hak kazandı.


Bu unutulmaz turnuvaya katılan her genç futbolcu, turnuvaya katkılarını simgeleyen madalyalarla ödüllendirildi. Ödül töreni, farklı ülkelerden gelen çocukların, turnuvanın gerçek ruhunu yansıtacak şekilde benzersiz tezahüratlarını ve sevinçlerini ön plana çıkardıkları bir kültür ve kutlama gösterisine sahne oldu.


Bu unutulmaz etkinliğe veda ederken sizi gelecekte daha fazla futbol turnuvası için bizi takip etmeye davet ediyoruz. Genç yetenekleri yetiştirmeye ve onlara paha biçilmez uluslararası maç deneyimi sunmaya devam ederken, Mayıs 2024'te 7. Antalya Cup Uluslararası Futbol Turnuvasında bize katılın.


Gelecek turnuvaları kaçırmayın! Web sitemizdeki bültenimize abone olarak gelişmelerden haberdar olun.


コメント


Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
bottom of page