top of page

4. Kartepe Cup Uluslararası Gençler Futbol Turnuvası: Rekabetten daha fazlası


4th Kartepe Cup Uluslararası futbol turnuvası

Kartepe 8 Ülkeden 50 Takımın Heyecanına Tanık Oldu


DMD Turizm'in düzenlediği 4. Kartepe Cup Uluslararası Gençler Futbol Turnuvası, 29 Ağustos - 1 Eylül 2022 tarihleri arasında Türkiye'nin önde gelen futbol merkezlerinden Kocaeli Kartepe The Green Park Hotel'de doğal çim sahalarda gerçekleştirildi.


Bu büyük etkinlik, 8 farklı ülkeyi temsil eden 28 kulüpten 50 takımın katılımıyla genç futbol yeteneklerinin dikkate değer bir buluşmasına ev sahipliği yaptı. Turnuvada U15, U14, U13, U12 ve U11 yaş kategorisindeki çocuklara becerilerini sergileme, performanslarını değerlendirme ve paha biçilmez uluslararası maç deneyimi kazanma fırsatı sağlanması amaçlandı.


5 kategoride ve topun 600'den fazla kez filelerle buluştuğu toplam 133 futbol karşılaşmasının yer aldığı rekabet üst seviyede ve heyecan vericiydi. Genç sporcular sahada tutkularını ve kararlılıklarını sergileyerek her maçı gençlik futbolunun mükemmellik gösterisine dönüştürdüler.


Sıkı çalışmalarının ve özverilerinin bir kanıtı olarak, kendi kategorilerinde üstün başarı gösteren 20 takım, şampiyonluk kupalarını gururla kaldırma hakkını kazandı. Ayrıca her katılımcı, bağlılıkları ve sportmenlikleri nedeniyle ödüllendirildi ve katılımlarının bir göstergesi olarak madalya verildi.


Bir rekabet ortamından ziyade güzel oyunun keyfinin doyasıya yaşandığı 4. Kartepe Kupası Uluslararası Gençler Futbol Turnuvasında genç futbolcular her maçlarıyla futbol dünyasına örnek olacak şekilde oynadılar.

Daha fazla genç yeteneğin uluslararası sahnede parlama şansına sahip olacağı gelecek turnuvaları sabırsızlıkla bekliyoruz. Turnuva coşkusu DMD Turizm ile yaşanır.


Web sitemizdeki bültenimize abone olarak gelişmelerden haberdar olun.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
bottom of page