Kazım Dirik Mahallesi 372/2 Sokak No: 35 Bornova / İZMİR / TÜRKİYE
☎ +90.232 342 52 22 • ☎ +90.531 266 70 43 • ☎ +90.530 130 40 35
info@dmdturizm.com

U11 - U12 ve U13 takımlarımızdan başarılı sonuçlar

23.01.2018

 

Yayın Tarihi: 23 Ocak 2018 - Trabzonspor.org

U11-U12 ve U13 takımlarımız, Antalya’da düzenlenen 2. Limak Cup Futbol Turnuvası’na katıldı. Turnuva sonucunda, U11 takımımız oynadığı yedi maçın tamamını kazanarak şampiyon olurken, U12 takımı oynadığı beş maçın dördünü, U13 takımımız da oynadığı altı maçın dördünü kazandı.

 

Turnuvada oynanan maçlar ve alınan sonuçlar şu şekilde:

 

U11

Trabzonspor U11: 1 - Eskişehir Kurtuluş U11: 0

Trabzonspor U11: 2 - Konyaspor U11: 0

Trabzonspor U11: 4 - Ilgın Gençlerbirliği U11: 0

Trabzonspor U11: 2 - Murat Germen Akademi Beyaz U11: 0

Trabzonspor U11: 2 - Konya Selçuklu U11: 0

 

YARI FİNAL

Trabzonspor U11: 2 – Beşiktaş: 1

 

FİNAL

Trabzonspor U11: 2 - Konya Kasırga: 0

*

U12

Trabzonspor U12: 3 – İstanbul Olca FK: 0

Trabzonspor U12: 12 – Kırşehir Cumhuriyet Ortaokulu: 0

Trabzonspor U12: 1 – İzmir DSİ Spor: 0

Trabzonspor U12: 4 – İran Golden Boys: 4

(Penaltılar sonucu Trabzonspor U12 takımı 6-4 galip)

 

ÇEYREK FİNAL

Trabzonspor U12: 2 – İstanbul Soğanlıkspor: 3

 

*

 

U13

Trabzonspor U13: 11 – Bağacık Yıldızları Spor: 0

Trabzonspor U13: 8 – 1970 Tirespor: 0

Trabzonspor U13: 12 – İYAŞ Gençlik: 0

Trabzonspor U13: 7 – Nejat Ersin FA: 2

Trabzonspor U13: 1 – Antalyaspor: 3

 

ÇEYREK FİNAL

Trabzonspor U13: 0 – Bursaspor U13: 2

 

Gözlem Grubu teknik heyeti:

Gözlem Grubu Sorumlusu: Yaşar Alemdaroğlu

U11 Takımı Antrenörü: İsmail Sivrikaya

U12 Takımı Antrenörü: Caner Erdem Özyakup

U13 Takımı Antrenörü: Hakan Bayraktar

 

Futbolcu kadroları:

U11:

Ege Albayrak, Yakuphan Sarıalioğlu, Taha Emre İnce, Batuhan Mumci, Arda Bayram, Onur Alp Çakıroğlu, Buğra Usta, Emin Gümrükçüoğlu, Yusuf Letif, Yasin Sefa Aktürk, Ahlas Sevim, Muhammetcan Aktaş, Mehmet Emir Mezereli, Mert Ali Yavuz, Kadirhan Karahasan, Ahmet Yusuf Aygün, Yusuf Onur Yarımkol

 

U12:

Enes Faruk Sarı, Haktan Yiğit Yıldız, Oğuzhan Yılmaz, Hüseyin Emre Tokgöz, Yekta Yaranlı, Habil Can Çebi, İlber Hakan Bahar, Bican Tibukoğlu, Emirhan Moradaoğlu, Boran Başkan, Recai Efe Kaygusuz, Yasir Kuduban, Kerem Ali Can, Muhammet Ali Babuşçu, Sefa Gülay, Emirhan Verep, Nazif Yerlikaya, Emirhan Öksüz

 

U13:

Fatih Eskihellaç, Efe Eren Sancak, Mert Erol, Ahmet Eren Altındaş, Umut Küçükbekar, Habil Özbakır, Berkay Pişiren, Muhammet Enes Şebelek, Barkın Erbay, Buğra Bayram, Salih Malkoçoğlu, Ömer Ali Danışmaz, Ekrem Arca Akıntürk, Yusuf Kaan Arslantürk, Yusuf Kazmacan, Remzi Yasin Davulcu, Enes Kula, Abdurrahman Bayram


Yayın Linki: http://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/guncel-haberler/u11-u12-ve-u13-takimlarimizdan-basarili-sonuclar-23-1-2018

Please reload

Son Paylaşımlar
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara