top of page

Antalya Cup Futbol Turnuvasına katıldı


Antalya Cup Futbol Turnuvasına katıldı

Yayın Tarihi: 22 Ocak 2018 - MaraştaSpor

Maraş Akademi futbol okulu 2. Limak Antalya Cup Futbol Turnuvasına katıldı. Maraş Akademi futbol okulunu 20-22 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen U13 - U12 - U11 - U10 - U9 kategorilerini kapsayan 2. Limak Antalya Cup Futbol Turnuvasına aralarında Fenerbahçe, Galatasaray ve Antalyaspor'unda olduğu 7'si Süper Lig, biri 2. Lig olmak üzere toplamda 38 Kulüp ve faklı kategorilerde 80 takımın yer aldı.


2. Limak Antalya Cup Futbol Turnuvasında Kahramanmaraş'ı temsil eden Maraş Akademi futbol okulunun teknik sorumlusu Etem Tambay,'' Okulların tatile girmesi ile çocuklarımızın kendilerini geliştirmesi adına önemli bir turnuvaya katıldık, 3 gün süren turnuvaya derslerinde başarılı olan oyuncularımız yer aldı, turnuvaya katılan oyuncular en az 3 kitap aldılar, biz Akademi futbol okulları olarak, çocukların hem derslerine hemde futbollarına bakıyoruz, 2. Limak Antalya Cup Futbol Turnuvasına 2005, 2006 ve 2007 doğumlu yaklaşık 30 sporcu ile katıldık, turnuvada Galatasaray, Bucaspor, Bursaspor, Beşiktaş, Trabzonspor, Fenerbahçe ve Antalyaspor gibi önemli takımlarla müsabaka yaptık, turnuvada 3 galibiyet, 2 beraberlik ve bir mağlubiyet aldık, yarı final ve final müsabakaları [dışında bazı maçlar*] yoğun yağmur nedeniyle oynanmadı, ancak yinede oyuncularımız için faydalı bir turnuva oldu''dedi.

Yayın Linki: http://www.marastaspor.com/akademi-futbol-okulu-antalya-ya-gidiyor/1640/

*DMD Sportif Turizm'in notu: Yarı final ve final müsabakaları oynanmıştır. Fakat yoğun yağmur nedeniyle bir kaç maçın oynanamamıştır.

Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
bottom of page