top of page

Anka, Antalya Limak Cup'a katılıyor


Anka, Antalya Limak Cup'a katılıyor

Yayın Tarihi: 19 Ocak 2018 - Salihli Spor

Salihli Anka Spor Kulübü, 2018 yılının ilk turnuvası olan Antalya Limak Cap-2'ye katılıyor. U13, U12, U11, U10 ve U9 kategorilerini kapsayan Limak Cup-2’ye, yurt içi ve yurt dışından profesyonel ve amatör takımların altyapsısı olan 80 takım katılacak.

Limak Cup-22nin 20-21 ve 22 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirileceğini ifade eden Anka Spor Kulübü Antrenörü Nurullah Akyıldız, kulüp olarak turnuvaya 32 sporcu ile katılacaklarını ifade ederek, turnuvadan başarılı bir şekilde dönmek istediklerini söyledi.

Anka Spor Kulübü hakkında bilgiler aktaran Akyıldız, Beden Eğitimi Öğretmeni Ulaş Savaş Karakuş tarafından 1 yıl önce kurulan kulübün tamamen altyapıya yönelik olduğunu söyledi. Akyıldız “Kulübümüzde futbol, basketbol, bale ve cimnastik branşları aktif olarak yapılmaktadır. İkinci dönemde voleybol, cimnastik, yüzme ve halk oyunları branşlarını da aktif hale getireceğiz. Amacımız çocuklarımızın altyapı eğitimleri en iyi şekilde alanlarında profesyonel olan antrenörler eşliğinde eğitimlerine devam etmeleridir” dedi.

Kulüpte 2007 ve 2012 yaş grubu sporcularla antrenmanlarına devam etmekte olduğunu ifade eden Akyıldız “Antalya’da yapılacak olan Limak Cup 2 turnuvası uluslararası olup yurtiçi ve yurtdışında yaklaşık 80 takımın katılacağı bir organizasyondur. Biz bu turnuvaya U9 takımıyla katılacağız, ailelerimizde orada çocuklarına eşlik edecektir. Yaklaşık 32 kişi olarak katılacağımız turnuvanın çocuklarımız ve kulübümüz adına güzel bir başlangıç olacaktır. Bizi bu turnuvaya davet eden Organizasyon grubuna teşekkür ediyorum” dedi.

Yayın Linki: http://salihlispor.com/30016/Haber/anka-antalya-limak-cup-a-katiliyor.aspx

Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
bottom of page