top of page

Yalova Valisi Yılmaz Madalya Kazanan Başarılı Sporcuları Kabul Etti


Yalova Valisi Yılmaz Madalya Kazanan Başarılı Sporcuları Kabul Etti

Yayın Tarihi: 01 Kasım 2017 - Fark Yalovada

Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, Valilik Toplantı Salonunda güreş, bilek güreşi, vücut geliştirme, karate, wushu ve masa tenisi dallarında 2017 Uluslararası müsabakalarda madalya alan sporcularımızla ve U10 kategorisinden Hatay Zafer Kupası kazanan Yalova Paşakent Spor Kulübü futbolcularıyla bir araya geldi.


Ziyarete; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan’ın beraberinde Güreş Antrenörü ve Milli Takım Hocası Murat Gençtürk, Wushu Milli Takım Teknik Direktörü Ali Kanberoğlu, Masa Tenisi Antrenörü ve Milli Takım Teknik Direktörü Bayramali Yıldız, Karate Antrenörü Mehmet Güney ve Bilek Güreşi Sporcusu aynı zamanda Antrenörü Engin Terzi hazır bulundu.

Sporcuların antrenörlerinden çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Yılmaz, sporcularımızla yakından ilgilenerek çeşitli hediyeler verdi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, uğraştıkları spor dalına bakmaksızın centilmenliği ön planda tutmalarının önemini vurgulayan Vali Tuğba Yılmaz; “Çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak durması ve hayatını disipline edebilmesi adına her birinin, herhangi bir spor ya da sanat dalıyla buluşması noktasında Valiliğimizce de bir çalışma başlattık" dedi

Vali Yılmaz açıklamasında ". Neticede sporla uğraşan çocuklarımızın gerek uğraştıkları sportif faaliyetlerde gerekse öğrenim hayatlarında üstün başarılar göstermeleri bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Çocuklarımızın başarısı İlimizin başarısıdır. Ben, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyor, hepinizi tebrik ediyorum.” dedi.

Yayın Linki: https://farkyalovada.com/tr-TR/haberler/22804/yalova-valisi-yilmaz-madalya-kazanan-basarili-sporculari-kabul-etti

Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
bottom of page