Fenerbahçe Altyapı Scout Ekibi Kapadokya Cup'ta

09.10.2017

 

Fenerbahçe Altyapı Scout Ekibi 27-29 Ekim 2017 tarihinde Kapadokya'da DMD Sportif Turizm tarafından düzenlenen 1. Kapadokya Cup Futbol turnuvasında ki bütün takımları izliyor olacak. 

 

DMD Sportif Turizm olarak geçtiğimiz günlerde kurumsal web sayfamızdan duyurduğumuz Fenerbahçe Altyapısı ile yaptığımız anlaşma kapsamında Fenerbahçe Altyapı Scout Ekibi 1. Kapadokya Cup'a katılan bütün takımları izleyecek. 

 

DMD Sportif Turizm düzenlediği Futbol Turnuva organizasyonlarıyla Türkiye'deki önemli bir açığı kapatıyor. Yeni ve yerli yeteneklerin keşfedilerek Milli futbolumuza kazandırılması yönünde sarf ettiğimiz bu çaba amatör futbolcularımızın eğitimli ve donanımlı hocalar eşliğinde profesyonel yolculuklarına devam etme anlamında önem arz ediyor.

 

AMATÖRLERİMİZ İÇİN ÖNEMLİ BİR FIRSAT 

Fenerbahçe Altyapı Scout ekibi Ağustos 2017'de Hatay'da düzenlenen Zafer Kupası'nda da yer almış, bünyesine katacağı küçük yetenekler ile görüşüp anlaşmıştı. 

 

1. Kapadokya Cup da amatör takımlarımız ve bu takımlarda top koşturan, ter akıtan futbolcularımıza amatörden profesyonele geçiş için önemli bir fırsat olacak.

 

Amatörlerimiz için çıkılan bu zorlu yolda el ele doğru ve şeffaf bir şekilde çocuklarımızı milli takımımıza taşıyalım..

Please reload

Son Paylaşımlar
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara
Please reload

Bornova / İZMİR / TÜRKİYE
+90.531 266 70 43 • ☎ +90.530 130 40 35
info@dmdturizm.com