top of page

DMD Sportif Zafer Kupası’nı tamamladı


DMD Sportif Zafer Kupasını tamamladı haber

Yayın Tarihi: 15 Eylül 2017 - Egesporlife

İzmir’de faaliyet gösteren DMD Sportif Turizm firması, Hatay’da düzenlediği 1. Zafer Kupasını tamamladı. Hatay Büyükşehir Belediyesinin Esentepe Tesisleri’nde düzenlenen 1.Zafer Kupası güzel görüntülerle sona erdi

Dört gün boyunca maçların yanı sıra şehir dışından gelen misafirlere tur organizasyonu da yapılarak şehrin tanıtıldığı bu büyük organizasyon tribünlerin de doluluğu ile ülkemize Hatay’dan çok güzel mesajlar verdi.

U11 kategorisinde 1. Antalyaspor,2. Fenerbahçe,3. Maraş Akamdemi Spor, 4.Hatay Büyükşehir Belediyespor oldu. U10 kategorisinde 1. Yalova Paşakent Spor,2. Fenerbahçe, 3. Hatay Spor 2008, 4. Hatay Spor Bordo takımları oldu.4 Gün boyunca toplam 356 gol’ün atıldığı ve 67 maçın oynandığı 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI'NDA ismine yakışır bir şekilde sona eren organizasyonun ardından şimdiden önümüzdeki sene konuşulmaya başladı.

DMD Sportif Turizm Organizasyon Ltd. Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Turu ” Böylesine güzel bir şehirde olmaktan dolayı mutluluğumuzu ve gelen misafirlerimizin mutluluğunu elimizden geldiğince anlatmaya çalışıyoruz. Gerek basın ekibimizin aldığı fotoğraflar gerekse haftaya yayınlanacak videolar daha da turnuvanın rengini ülkemize gösterecektir.

Organizasyonlarımız hız kesmeden farklı şehirlerde de devam ediyor olacak. Bizler turnuvalar düzenlerken aynı zamanda gittiğimiz şehirle bütünleşip gelen misafirlerimize gezileri ve eğitimleri de ekleyerek, futbol coşkusunu en üst düzeyde yaşatmayı hedefliyoruz. Bu vesile ile Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr Lütfü Savaş’a bizlere sağladığı desteklerden dolayı ayıca teşekkür ederim ” diyerek sözlerini tamamladı.

Yayın Linki: http://www.egesporlife.com/haber.287.dmd-sportif-zafer-kupasini-tamamladi.html

dmd-sportif-zafer-kupasini-tamamladi

Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
bottom of page