Kazım Dirik Mahallesi 372/2 Sokak No: 35 Bornova / İZMİR / TÜRKİYE
☎ +90.232 342 52 22 • ☎ +90.531 266 70 43 • ☎ +90.530 130 40 35
info@dmdturizm.com

2.Kartepe Cup'ta 20 kupa sahiplerine kavuştu

04.09.2019

 

 

Toplamda 32 kulüpten 60 takımın katıldığı Uluslararası 2. Kartepe Cup futbol turnuvasının sona erdi. İki etaptan oluşan turnuvada oynanan 181 maçta çocuklarımız 646 kez gol sevinci yaşadı. Turnuva sonunda düzenlenen kapanış seremonisinde katılımcı bütün sporculara madalyaları teslim edilirken, kategorilerinde dereceye giren 20 takıma kupaları takdim edildi.

 

U10 Kategorisinde Şampiyon: Fenerbahçe

 

U10 Kategorisinde Duaçınarspor, YeşilovaSpor'u yenerek turnuva üçüncülüğünü alırken; finalde karşılaşan Fenerbahçe ve Antalyaspor maçını Fenerbahçe kazanarak şampiyonluk kupasını hak eden taraf oldu. 

 

U11 Kategorisinde Şampiyon: Antalyaspor

 

U11 Kategorisinde Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında gerçekleşen üçüncülük maçını Fenerbahçe kazanırken; final maçının kazananı İstanbul Arena SK ile karşılaşan Antalyaspor oldu. 

 

U12 Kategorisinde Şampiyon: 

 

U12 Kategorisinde üçüncülük maçını Üstün Spor ile karşılaşan 41 FK kazanırken; final maçının kazananı Simoviç Karaca ile karşılaşan Bursaspor oldu.

 

U13 Kategorisinde Şampiyon: Beşiktaş

 

U13 Kategorisinde Konyaspor ve Boğaziçi 1907 arasında geçen üçüncülük mücadelesinin kazanı Konyaspor olurken; final müsabakasında karşı karşıya gelen Beşiktaş ve Başakşehir mücadelesinin kazananı Beşiktaş oldu. 

 

U14 Kategorisinde Şampiyon: Bursaspor

 

U14 Kategorisinde üçüncülük kupası için yapılan maçta İstanbul Arena SK ile karşılaşan Yeşilovaspor maçın galibi olurken; Bursaspor ve Beşiktaş arasında oynanan final maçının kazananı Bursaspor oldu.

 

U10 Kategorisi

Birinci Fenerbahçe
İkinci Antalyaspor
Üçüncü Duaçınarspor
Dördüncü Yeşilova Spor


U11 Kategorisi

Birinci Antalyaspor
İkinci İstanbul Arena SK
Üçüncü Fenerbahçe
Dördüncü Beşiktaş

 

U12 Kategorisi

Birinci Bursaspor
İkinci Simoviç Karaca
Üçüncü 41 FK
Dördüncü Üstün Spor

 

U13 Kategorisi

Birinci Beşiktaş 
İkinci Başakşehir
Üçüncü Konyaspor
Dördüncü Boğaziçi 1907

 

U14 Kategorisi

Birinci Bursaspor
İkinci Başakşehir
Üçüncü Yeşilovaspor
Dördüncü İstanbul Arena SK
 

 

Please reload

Son Paylaşımlar
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara