top of page

Murat Germen Antalya Cup’a Katılıyor


Yayın Tarihi: 18 Ocak 2018 - SahadaSpor .com

Sömestr tatilinde profesyonel ve amatör takım altyapıları Antalya’da 2018 yılının ilk turnuvasında buluşuyor. Antalya Belek’te yapılacak yurt içi ve yurt dışından büyük kulüplerin yer alacağı turnuvaya Murat Germen Futbol Akademi’de katılacak. Antalya Limak Cup 2’de boy gösterecek Yılkılar, 4 takımı ile gruplarda mücadele verecek. 20-22 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve U9, U10, U11, U12 ve U13 takımlarının kıyasıya rekabet yaşayacağı turnuvada Murat Germen Futbol Akademi, 2006, 2007, 2008 ve 2009 takımları ile sahne alacak. Toplam 10 hoca ve yaklaşık 80 sporcusuyla Antalya’da ayrı bir heyecan yaşamaya hazırlanan Murat Germen Futbol Akademili oyuncuları aileleri de yalnız bırakmayacak.


DÖRT TAKIMLA KATILACAK


Murat Germen Futbol Akademi teknik koordinatörü Alper Dirik, Antalya Cup 2’de 4 takımla mücadele edeceklerini belirterek, “Kulüp olarak turnuvalara büyük önem veriyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yer almaya devam edeceğiz. Limak Antalya Cup 2 çocuklarımız için çok önemli tecrübe olacak. Alınacak skorlar hiç önemli değil. Çocuklarımız takım halinde saha içi ve dışında nasıl hareket etmeleri gerektiğini Antalya’da bire bir yaşayacaklar. Bizim açımızdan iyi geçmesini temenni ediyorum. Turnuva da grup aşamasında başarılı olan takımlar final aşamasında eşleşecek. Sonrasında ilk 3’e giren takımlara da kupa takdimi yapılacak” dedi.


YAKLAŞIK 40 TAKIM OLACAK


Kış futbol kampına Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor, Konyaspor, Bursaspor, Göztepe ve Antalyaspor gibi Süper Lig altyapı takımlarının yanı sıra diğer alt ligler ve yurt dışından takımların katılım gösterdiğini söyleyen Alper Dirik, “Yaklaşık 40 takım mücadele edecek. Okulların ara tatile girdiği dönemde 8-14 yaş aralığında futbol okulu ve lisanslı sporcuların katılacağı kamp, çocukların sosyal gelişimine önemli katkılar sunacaktır” şeklinde konuştu.

HABER-FOTO: COŞKUN KÖKÖZ / SAHADASPOR .COM

Yayın Linki: http://www.sahadaspor.com/2018/01/18/murat-germen-antalya-cupa-katiliyor/

#limakantalya #muratgermenfutbolakademi #futbol #turnuva #antalya #belek

Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
bottom of page